Angielski ogólny

Na zajęciach skutecznie nauczysz się przede wszystkim swobodnej komunikacji po angielsku w codziennych sytuacjach, nauczysz się mówić i rozumieć, bazując na autentycznych zwrotach i wyrażeniach języka codziennego.

Zapytasz pewno, jakich?

  • Czy nie starasz się czasem wyeliminować z diety jakiegoś składnika? „I’m trying to cut down on caffeine” - powiesz, jeśli zależy Ci na ograniczeniu spożycia kofeiny.
  • Gdy wskutek nadmiernego chodzenia po sklepach w przedświątecznej gorączce, Twoje stopy zatrą Cię do żywej skóry, powiesz: „The soles of my feet are raw from all that walking!”
  • Jeśli chcesz odpalić jakiś program komputerowy, musisz kliknąć w ikonkę... „Double click that yellow icon to launch it”
  • Czasem masz ochotę zaprosić kogoś do kina :) „Would you like to go see a movie together sometime?”
  • „Na mnie już pora”... powiesz, gdy musisz wyjść. „I should get going”
  • Mógłbyś przysiąc, że tutaj odłożyłeś coś, co właśnie Ci zginęło... to dziwne! „That’s weird. I could have sworn I put it here!”
  • Jeśli Twoje dziecko właśnie się potknęło i przewróciło, chcąc pocieszyć je, powiesz: „You’ll live”.Dzięki zajęciom z lektorami Eltee zapomnisz, co to jest bariera językowa! Zaczniesz mówić swobodnie i bez zahamowania. Tematyka, forma i sposób prowadzenia zajęć będą całkowicie dopasowane do Twoich potrzeb, celu nauki, a także Twojego stylu życia.

Lektorzy Eltee doskonale znają metody nauczania, dzięki czemu dostosują zajęcia i sposób pracy do Ciebie.

Nie musisz nam wierzyć na słowo. 

Każde zajęcia w Eltee przygotowane są specjalnie dla Ciebie. Masz jasność, czego się uczysz, dzięki rzeczowym, konkretnym i regularnym podsumowaniom widzisz swoje postępy, Twoja nauka ma jasny cel i przebieg. Czuwamy nad poszczególnymi etapami Twojej nauki, dlatego osiągasz zamierzone efekty i cele językowe.Prawie 40% naszych Klientów pochodzi z polecenia! Sprawdź opinie naszych Klientów tutaj!
Nasze kursy trwają cały rok! Zapisz się już teraz! Wypełnij formularz kontaktowy tutaj, oddzwonimy!

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo
Do góry