Dla dzieci i młodzieży

“Edukacja nigdy więcej nie powinna być w głównej mierze przekazywaniem wiedzy, ale musi przyjąć nową formę, szukając uwolnienia dla ludzkich możliwości.” Dr Maria Montessori

Eltee.pl - Języki i Podróże to nie tylko zajęcia indywidualne z dojazdem lektora do Twojego dziecka. To przede wszystkim przemyślany i konsekwentny plan nauki dostosowany do konkretnych potrzeb wymagającego ucznia, nad którym czuwa metodyk szkoły. 

Podczas zajęć Eltee KidsTwoje dziecko będzie aktywnie uczestniczyć w aktywnościach przygotowanych przez lektora, będzie tworzyć, działać i mówić. Dzięki temu:

  • trwale zapamięta zwroty i wyrażenia
  • będzie używać języka w realnych sytuacjach (np. podczas pobytu za granicą, w rozmowie z obcokrajowcem)
  • nabędzie prawidłowy akcent 
  • będzie używać stałych wyrażeń w języku obcym, które na co dzień wypowiada w języku polskim
  • będzie czynnie wykorzystywać angielski
  • nauczy się wartościowych rymowanek, piosenek i wierszyków
  • będzie czerpać przyjemność z odkrywania świata w języku angielskim, a poprzez gry, zabawy, zajęcia ruchowe i muzyczne dostosowane do potrzeb Twojego dziecka język będzie dla niego sposobem na odkrywanie nowego

 

Zajęcia. Rodzice mogą uczestniczyć w czasie zajęć. Zalecamy, aby zajęcia odbywały się regularnie przynajmniej 2x w tygodniu. Możliwość nauki w parach lub minigrupie w domu jednego z uczniów.

Materiały nauczania. Dostosowane są do Twojego dziecka. Korzystamy z materiałów audio-video, wykorzystujemy piosenki, wierszyki, rymowanki, autentyczne historyjki i bajki. Wprowadzamy dziecko w świat anglojęzyczny dzięki wykorzystaniu autentycznych źródeł, z jakich korzystają i jakimi bawią się ich rówieśnicy w Wielkiej Brytanii oraz USA.  Materiały stanowią bazę, są źródłem dalszych pomysłów na skuteczną i inspirującą realizację zajęć. Aranżowanie realnych sytuacji, wykonywanie prezentacji, korespondowanie z rówieśnikami z innych krajów, wykorzystanie obcojęzycznych stron internetowych w wyszukiwaniu - wszystko to ma na celu zapewnienie dziecku kontaktu z żywym językiem.

Stała współpraca z rodzicami. Dzięki temu, że nad każdym kursem każdego dziecka czuwa metodyk, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach. W każdej chwili masz możliwość rozmowy zarówno z lektorem, jak i z metodykiem o Twoim dziecku, zapewniamy również stały dostęp do platformy online, gdzie możesz na bieżąco sprawdzać postępy w nauce Twojego dziecka.

Jak zapisać dziecko na zajęcia ElteeKids?  

Szukasz najlepszej drogi nauki dla Twojego dziecka, przeglądasz oferty, ale dopóki nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć czy Twój wybór jest najlepszy.

Proponujemy inne rozwiązanie, które w dodatku jest dla Ciebie bezpłatne.

Spotkaj się z naszym metodykiem, porozmawiaj o Twoim dziecku, o tym jakie jest i co jest dla niego dobre w danej chwili. Zobaczysz w praktyce w jaki sposób pracujemy i co wiemy o nauczaniu, co pomoże Ci podjąć decyzję.

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo
Do góry