Osoba dorosła, zmiana stanowiska wymaga telekonferencji i prezentacji na poziomie międzynarodowym

W swojej pracy w zw. ze zmianą stanowiska prowadzi rozmowy telefoniczne i prezentacje, a także aktywnie uczestniczy w telekonferencjach na poziomie międzynarodowym, komunikacja więc odbywa się po angielsku w szczególności z Hiszpanami, Włochami, Francuzami oraz Hindusami. Dotychczasowe konwersacje z Native Speakerem nie polepszyły umiejętności komunikacyjnych.

Rozwiązanie Eltee:
Zajęcia zostają ukierunkowane na ćwiczenie umiejętności praktycznych angielskiego w środowisku pracy z uwzględnieniem materiałów o specyfice międzynarodowej. Klient uczy się jak prowadzić skuteczne prezentacje, ćwiczy je podczas zajęć z lektorem. Dodatkowo, zajęcia uwzględniają sytuacje nieformalne w pracy, z którymi klient ma do czynienia (wita gości z zagranicy, oprowadza po miejscu pracy, odpowiada na wszelkie pytania dotyczące także życia kulturalnego miasta). Rozmowy telefoniczne i wideokonferencje są aranżowane w formie prawdziwych rozmów telefonicznych i telekonferencji z lektorem, dzięki czemu klient odnajduje się w realnych sytuacjach. Lektor dbał nie tylko o rozmowę w języku obcym, ale opracowywał materiały i prowadził zajęcia z metodyką nakierowaną na osiągnięcie konkretnych celów.

Efekt:
Klient nabył więcej pewności siebie w rozmowach telefonicznych, a także w wystąpieniach publicznych. Ćwiczenia na rozumienie ze słuchu rozmów biznesowych różnych narodowości zaowocowały swobodnym porozumiewaniem się w środowisku pracy.

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo
Do góry