ZESPÓŁ

 • Patrycja, Key Account Manager

  Z chęcią kompleksowo i indywidualnie podejdę do organizacji zajęć dla Ciebie lub Twojej firmy.

  Zapraszam serdecznie do kontaktu :)

  Patrycja Dzadz
  tel. 786 819 913
  email: patrycja@eltee.pl

   

 • Agnieszka Biały, Założycielka

  Największą przyjemność w mojej pracy sprawia mi to, że każdego dnia spotykam wielu różnych ludzi, którym mogę pomagać w nauce języków. Każda poznana osoba jest dla mnie inspiracją i motywacją do dalszej pracy i rozwoju, szczerą radość czerpię z dzielenia się wiedzą z innymi, a ogromną satysfakcję sprawiają mi wszelkie dowody na to, że komuś się ona przydała.

 • Kamil Kondziołka, Założyciel

  Ludzie są dla mnie prawdziwą inspiracją, wierzę, że zawsze, kiedy czegoś pragniemy, możemy to osiągnąć. Nikt nie mówi, że będzie łatwo, że wszystko przyjdzie samo, że nie będzie chwili słabości...

 • Kasia, metodyczka i lektorka języka angielskiego

  Język angielski jest „długi i szeroki”, więc lubię być pewna, że uczę tego fragmentu, który uczniowi naprawdę się przyda, w sposób jaki do niego właśnie dotrze. Największą satysfakcję daje to, jak uczeń przyznaje, że „wreszcie zrozumiał”...

 • Waleria, lektorka języka rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców

  Uczę swoich słuchaczy frazeologii, różnego rodzaju skojarzeń, specyfiki kulturowej, etykiety, sposobów zachowania się w Rosji, osobliwości rosyjskiego postrzegania świata oraz rosyjskich słów, których się nie da przetłumaczyć na inne języki.

 • Hyman, English Native Speaker

  It makes my heart shine working with students from all over the world and at various levels. When you begin to witness a student making progress and gaining confidence in learning and speaking English, there is no better feeling.

 • Barbara, lektorka angielskiego (specjalizacje: Financial English, Accounting English)

  Oprócz biegłej znajomości języka angielskiego finansowego i biznesowego, ma wieloletnią praktykę zawodową na stanowiskach samodzielnych i menedżerskich w korporacjach międzynarodowych i w firmach średniej wielkości o różnym profilu działalności. Od wielu lat uczestniczy w negocjacjach biznesowych, wykonuje tłumaczenia konsekutywne, tłumaczy dokumenty finansowe, teksty biznesowe i inne specjalistyczne dokumenty branżowe.

 • Kasia, lektorka języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

  Jestem urodzonym wędrowcem i lingwistą - języki obce i ojczysty to moja pasja, to właśnie dzięki ich znajomości świat stoi przed nami otworem, a tym samym umożliwia nam poznawanie nowych niezwykłych ludzi. 

 • Ewa, lektorka języka angielskiego

  My education and experience has given me a dynamic and innovative approach to each one of my lessons. The wonderfully diversified range of clients I have had the honor to work with has truly enriched my life and this process is reciprocal on many levels.

 • Agata, lektorka języka angielskiego

  Angielskiego uczę, bo...lubię :) Lubię kontakt z ludźmi i lubię zarażać innych chęcią uczenia się angielskiego, więc moja praca jest niejako moim hobby.  

 • Alena, lektorka języka angielskiego i rosyjskiego

  Uczę języka angielskiego od 10 lat. Prowadzę zajęcia z dziećmi oraz osobami dorosłymi, w grupach i indywidualnie. Zawsze jestem dumna z sukcesów moich uczniów i bardzo cieszę się z tego, że pomagam ludziom osiągnąć swój cel w nauce języka.

 • Danuta, lektorka języka angielskiego i rosyjskiego

  Głównie zajmuję się nauczaniem osób dorosłych w zakresie specjalistycznych odmian języka (biznes, finanse, prawo). Umiejętne posługiwanie się językiem obcym to często ważny krok do rozwoju kariery, dlatego zawsze mam na uwadze sukces zawodowy klientów.

 • Bartłomiej, lektor angielskiego (specjalizacja Legal English)

  Tak samo cieszę się na możliwość uczestniczenia w realizmie magicznym języka swych dzieci jak i dzielenia się magią wyrafinowanego języka formalnego i prawniczego z dorosłymi. Tak w pierwszym jak i w drugim przypadku chodzi o testowanie możliwości języka w ogóle, a w drugim w szczególności o sprawną komunikację w języku niesłusznie owianym aurą tajemniczości

 • Małgorzata, lektorka języka angielskiego

  Największą radością jest dla mnie satysfakcja ucznia, możliwość łączenia pracy z pasją i podejmowania nowych wyzwań. Moje lekcje prowadzę wiedzą i …śmiechem, po prostu wierzę w potęgę śmiechu i uśmiechu :)))

 • Monika, lektorka języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

  Moje zainteresowania oraz praktyczne doświadczenie związane z ekonomią, gospodarką, finansami świetnie sprawdzają się podczas zajęć z elementami Business i Financial English. Natomiast autorska metoda opracowana w oparciu o filozofię Marii Montessori daje namacalne efekty w pracy z dziećmi.

 • Vira, lektorka rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców

  Nauczanie języków obcych jest moją pasją. Język rosyjski jest moim językiem ojczystym i towarzyszy mi od dziecka, a filologię polską studiowałam na Ukrainie i w Polsce.

 • Kamila, lektorka języka francuskiego

  Nauczanie języka francuskiego jest moją pasją, dzięki której zarażam innych i moi kursanci odnoszą sukcesy językowe. Łamią bariery językowe i francuski nie wydaje się już taki trudny :)

 • Asia, lektorka języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

  Nauczanie sprawia mi wiele radości...

 • Mateusz, lektor języka angielskiego

  To co dla mnie jest najważniejsze to pełen profesjonalizm oraz sympatyczna, sprzyjająca nauce atmosfera.

 • Bartek, lektor języka angielskiego

  Według poglądu który wyznaję kluczem do poznania języka angielskiego( i nie tylko) w szczególności na początku podróży, jest czasownik. Z niego powstają rzeczowniki i przymiotniki, które czasami dają nam złudne przeświadczenie, jakoby  świat był pełen rzeczy, w trakcie kiedy wszystko z czym mamy do czynienia w życiu to zdarzenia.

 • Ewa, lektorka języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

  "The way we communicate with others and ourselves ultimately creates the quality of our lives." 

  Lubię słuchać ludzi. Interesują mnie przeróżne historie, których słucham jako lektor czy to na zajęciach z grupą czy też na spotkaniach indywidualnych. Jeśli udaje mi się kogoś zainspirować do osobistej zmiany przy okazji nauki języka jako głównego celu, to jest to coś, co daje mi największą osobistą satysfakcję.

                                         
 Fly High by Eltee.pl    ul. Klimczaka 17/132    02-797 Warszawa     info@eltee.pl   
VMD Script logo
Do góry