OFERTA

 • CASE STUDY

  Rozwiązania świetnie sprawdziły się u naszych Klientów. Zobacz, co spowodowało, że te osoby osiągnęły sukces w nauce języka obcego.

 • Angielski

  Angielski ogólny, biznesowy i specjalistyczny. Sprawdź szczegółowe opisy zajęć, jakie możemy dla Ciebie realizować

 • Rosyjski

  Zamierzasz wyjechać do Rosji na kontrakt? Musisz sprostać spotkaniom biznesowym po rosyjsku? A może po prostu ciekawi Cię wschód, kultura krajów rosyjskojęzycznych i chcesz rozpocząć przygodę z językiem rosyjskim

 • Włoski

  Znając język włoski jesteś w stanie zrozumieć i docenić ten skarbiec ludzkiej ekspresji w unikalny sposób...

 • Polish for foreigners

  Trust us and our experienced trainers! You will communicate in Polish faster than you think!

  We have already taught students from: France, UK, Russia, Ukraine, Romania, Czech Republic, South Korea... 

  Our students are business people and their children who have come to Poland and will stay here for the next few years. They mainly need to communicate in Polish environment. 

  On our classes:

  • you will learn to speak freely
  • you will learn how to express yourself in Polish in everyday situations
  • you will have a chance to practice Polish in real-life situations with your teacher (e.g. while studying food&drinks you will go to a cafe and order a cup of coffee in Polish)
  • you will be given real-life tasks to practice Polish

  Our trainers:

  • are qualified native speakers
  • teachers from other countries who have mastered Polish at a native level
  • are passionate about teaching

  If you are not satisfied with the quality of your first class, we will provide you with a money-back guarantee!

  Courses start anytime.

  Before you start your course, meet with us and talk to us about your needs and expectations. We will gladly help you with your Polish!

  Call us: 22 403 75 18,

  Email us: info@eltee.pl

 • Metoda Language Challenge (angażująca nauka samodzielna)

  Wszystko zaczęło się w lutym 2015 roku kiedy na naszym blogu i facebooku wystartowało wyzwanie "30 Dni z Angielskim, Które Zmienią Twoje Życie". Polegało na tym, że codziennie prezentowaliśmy jedno słówko wraz z kontekstem i przykładami użycia, a po 30 dniach wszyscy uczestnicy wyzwania mogli swobodnie przeczytać oryginalny artykuł z BBC, z którego pochodziły słówka. Do dzisiaj odbyło się aż 9 wyzwań, w których wzięło udział ponad 230 tysięcy osób i wciąż odbywają się kolejne wyzwania.

  Najlepsze wyzwania zostały ułożone w barwne, angażujące i pełne emocji autorskie kursy w postaci e-booków, dostępne w naszym sklepie internetowym, a dla Ciebie, jeśli uczysz się z nami, są one bezpłatne!

  Metoda Language Challenge to ponad 100+ dni bezpłatnej nauki samodzielnej. Liczba dni stale rośnie! To wartość dodana do Twojego kursu, jaką zapewni Ci tylko Eltee.

  Regularna nauka z dobrym lektorem przyniesie Ci wspaniałe efekty. Jednak lektor nie towarzyszy Ci każdego dnia. Ale język angielski zdecydowanie może i powinien towarzyszyć Ci codziennie. Codzienny kontakt z angielskim sprawi, że osiągniesz płynność w posługiwaniu się językiem zdecydowanie szybciej niż myślisz!

  E-booki, które dla Ciebie tworzymy nie są zwykłymi kursami ani lekcjami. Wystarczy, że przeznaczysz co najmniej 10 minut każdego dnia na kontakt z językiem. Zrealizujesz w pełni jeden dzień z wybranego e-booka. Na pewno nie uczyłeś się w ten sposób do tej pory. Efekty gwarantowane. A po drodze przyjemność, jaką naprawdę będziesz czerpać z nauki. 

   

                                         
 Fly High by Eltee.pl    ul. Klimczaka 17/132    02-797 Warszawa     info@eltee.pl   
VMD Script logo
Do góry