×
≡ menu

NASZA METODA

Język angielski - dlaczego nasza szkoła?W dzisiejszych czasach bez choćby podstawowej znajomości języka angielskiego naprawdę trudno byłoby nam funkcjonować. Przydaje się w tak wielu sytuacjach! Dzięki niemu stajemy się bardziej otwarci, pokonujemy bariery i mamy dostęp do produktów, usług i dobrodziejstw praktycznie z całego świata. Nie jesteś przekonany? Na początek sprawdźmy, w czym w praktyce może przydać się umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

W pracy i w życiu codziennym

Oczywiście angielski przydaje się w pracy i w biznesowej sferze nasze życia. Istnieje wiele zawodów, profesji i stanowisk, gdzie bez tego języka ani rusz, zwłaszcza jeśli są to firmy międzynarodowe, gdzie mamy kontakt również z obcojęzycznymi klientami, czy współpracownikami. Obecnie nawet podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej jesteśmy z reguły proszeni o wykazanie się umiejętnościami posługiwania się tym językiem choćby w stopniu komunikatywnym. Kolejny aspekt to chęć znalezienia pracy za granicą. W języku angielskim możemy porozumieć się praktycznie na całym świecie i jego dobra znajomość znacznie zwiększa nasze szanse na znalezienie dobrej posady w obcym kraju.

Również w życiu codziennym często stykamy się z sytuacjami, w których znajomość angielskiego jest bardzo pomocna, a często nawet niezbędna w życiu. Zapytanie o drogę przez obcokrajowca, chęć zamówienia ulubionego drinka w hotelowym barze, czy wybranego dania w restauracji podczas wakacji za granicą, pragnienie zrozumienia tekstu ulubionej piosenki zagranicznego artysty, czy chociażby zakupy przez internet np tutaj MyBaze - /pl/kobieta/! Dzisiejsza moda nie zna granic przekonaj się sam– możemy zamawiać odzież i dodatki z najróżniejszych miejsc na świecie. Nie wszystkie sklepy internetowe mają swoje polskie odpowiedniki. O wiele łatwiej i przyjemniej będzie nam się robiło zakupy online jeśli poruszanie się po danej stronie nie będzie dla nas „czarną magią”.

Nauka języka angielskiego – wybór odpowiedniej szkoły

Oczywiście istnieje wiele metod nauki języka angielskiego – korzystając z korepetycji, różnego rodzaju kursów, książek i portali. Nic jednak nie zastąpi profesjonalnych zajęć w szkole języków obcych. Ucząc się na własną rękę często możemy mieć problem z motywacją, regularnością i często zdarza się, że już po kilku dniach zwyczajnie odpuszczamy. Natomiast szkoła językowa pomaga nam podejść do sprawy poważnie i z należytym zaangażowaniem. To doskonałe miejsce, jeśli zależy nam na szybkiej i efektownej nauce, która przyniesie wspaniałe rezultaty. Warto nie dokonywać tutaj zbyt pochopnej decyzji, ale dokładnie zapoznać się z ofertą danej szkoły, prześledzić jej zalety i zapoznać się ze stosowanymi metodami nauczania, aby przekonać się, czy jest to dla nas odpowiednie miejsce.

Eltee.pl – szkoła językowa, która dopasuje się do Ciebie

Nasza szkoła językowa wychodzi naprzeciw swoim kursantom i klientom, dostosowując czas, miejsce i rodzaj zajęć do ich indywidualnych preferencji. Dzięki tak idealnego i indywidualnemu dopasowaniu do Twoich potrzeb, zajęcia nie będą dla Ciebie przykrą koniecznością, ale przyjemnością- zobacz ofertę). Stawiamy na praktykę, szlifowanie otwartości komunikacyjnej i przełamywanie bariery w mówieniu. Metody i materiały dobieramy pod każdego ucznia, tak aby jak najlepiej odpowiadały jego wymaganiom i predyspozycjom językowym. Oferujemy wiele możliwości: indywidualna nauka z dojazdem do domu, grupowa np. w firmie, z lektorem online. Nasza szeroka oferta obejmuje także różne rodzaje zajęć: ogólne, biznesowe, specjalistyczne, dla dzieci. Jesteśmy dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych, aż do późnych wieczornych. Nie czekaj i przekonaj się, że nauka angielskiego może stać się prawdziwą przyjemnością i bez żadnego problemu wpasujesz ją do swojego dotychczasowego, codziennego życia.

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo