×
≡ menu

ZESPÓŁ

 • Kasia, metodyczka i lektorka języka angielskiego

  Język angielski jest „długi i szeroki”, więc lubię być pewna, że uczę tego fragmentu, który uczniowi naprawdę się przyda, w sposób jaki do niego właśnie dotrze. Największą satysfakcję daje to, jak uczeń przyznaje, że „wreszcie zrozumiał”...

 • Agata, lektorka języka angielskiego

  Angielskiego uczę, bo...lubię :) Lubię kontakt z ludźmi i lubię zarażać innych chęcią uczenia się angielskiego, więc moja praca jest niejako moim hobby.  

 • Alena, lektorka języka angielskiego i rosyjskiego

  Uczę języka angielskiego od 10 lat. Prowadzę zajęcia z dziećmi oraz osobami dorosłymi, w grupach i indywidualnie. Zawsze jestem dumna z sukcesów moich uczniów i bardzo cieszę się z tego, że pomagam ludziom osiągnąć swój cel w nauce języka.

 • Małgorzata, lektorka języka angielskiego

  Największą radością jest dla mnie satysfakcja ucznia, możliwość łączenia pracy z pasją i podejmowania nowych wyzwań. Moje lekcje prowadzę wiedzą i …śmiechem, po prostu wierzę w potęgę śmiechu i uśmiechu :)))

 • Monika, lektorka języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

  Moje zainteresowania oraz praktyczne doświadczenie związane z ekonomią, gospodarką, finansami świetnie sprawdzają się podczas zajęć z elementami Business i Financial English. Natomiast autorska metoda opracowana w oparciu o filozofię Marii Montessori daje namacalne efekty w pracy z dziećmi.

 • Vira, lektorka rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców

  Nauczanie języków obcych jest moją pasją. Język rosyjski jest moim językiem ojczystym i towarzyszy mi od dziecka, a filologię polską studiowałam na Ukrainie i w Polsce.

 • Mateusz, lektor języka angielskiego

  To co dla mnie jest najważniejsze to pełen profesjonalizm oraz sympatyczna, sprzyjająca nauce atmosfera.

 • Bartek, lektor języka angielskiego

  Według poglądu który wyznaję kluczem do poznania języka angielskiego( i nie tylko) w szczególności na początku podróży, jest czasownik. Z niego powstają rzeczowniki i przymiotniki, które czasami dają nam złudne przeświadczenie, jakoby  świat był pełen rzeczy, w trakcie kiedy wszystko z czym mamy do czynienia w życiu to zdarzenia.

 • Ewa, lektorka języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

  "The way we communicate with others and ourselves ultimately creates the quality of our lives." 

  Lubię słuchać ludzi. Interesują mnie przeróżne historie, których słucham jako lektor czy to na zajęciach z grupą czy też na spotkaniach indywidualnych. Jeśli udaje mi się kogoś zainspirować do osobistej zmiany przy okazji nauki języka jako głównego celu, to jest to coś, co daje mi największą osobistą satysfakcję.

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo