×
≡ menu

Małgorzata, lektorka języka angielskiego

„...TAPPING INTO THE POTENTIAL OF YOUR SPIRIT IS WHAT ENABLES YOU TO MANIFEST MIRACLES...” D.Chopra

Moje życie to podróże i ludzie, ludzie i podróże...w sumie praca z ludźmi i na rzecz ludzi.

Ukończyłam Studium Języka Angielskiego w Polsce, 2 letnie studia na uniwersytecie amerykańskim Northwestern University, posiadam certyfikaty FCE, CAE, TEFL, EFL  ale to nie studia ale podróże dały mi największą wiedzę o językach obcych i ludziach. 

Całe moje życie  związane jest z nauczaniem języka angielskiego (15 lat doświadczenia - szkoły językowe, korepetycje, przygotowanie do egzaminów maturalnych (w tym matury międzynarodowej), FCE, CAE, IELTS, International Baccalaureate Exams, European Annex Program). Wyjazd na dwuletnie studia do USA, podjęcie pracy na stanowisku nauczyciela w St Andrews College w Irlandii  przez kolejne 7 lat pomogły mi zapoznać się z nowatorskimi metodami nauczania. Poza nauczaniem zajmuję się  tłumaczeniami i opracowaniami z języka angielskiego i rosyjskiego.

Największą radością jest dla mnie satysfakcja ucznia, możliwość łączenia pracy z pasją i podejmowania nowych wyzwań. Moje lekcje prowadzę wiedzą i …śmiechem, po prostu wierzę w potęgę śmiechu i uśmiechu :)))

Moje podróże po Europie i Ameryce Północnej a szczególne po Indiach zaowocowały moją kolejną pasją wolontariatem na rzecz dzieci i… zwierząt. W wolnym czasie uprawiam jogę i ceramikę, niekiedy alchemię ;)

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo