×
≡ menu

Monika, lektorka języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

Jestem absolwentką ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Języka angielskiego zaczęłam uczyć w trakcie studiów i od tamtej pory (a jest to już prawie 14 lat) nadal sprawia mi to przyjemność. Zawodowo jestem również „aktywnym” analitykiem rynkowym oraz trader’em.

Uczyłam różne grupy wiekowe - dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dorosłych w Polsce i na Węgrzech. Moje zainteresowania oraz praktyczne doświadczenie związane z ekonomią, gospodarką, finansami świetnie sprawdzają się podczas zajęć z elementami Business i Financial English. Natomiast autorska metoda opracowana w oparciu o filozofię Marii Montessori daje namacalne efekty w pracy z dziećmi.

Podobno jestem wymagającym nauczycielem… :) Lubię widzieć efekty pracy, cieszy mnie gdy osoba z którą pracuję, robi postępy, otwiera się na język, przełamuje kolejne bariery.

Moim „najwierniejszym” studentem jest córka, która w wieku 7 lat zdała swój pierwszy egzamin Cambridge YLE Flyers. Najbardziej cieszy mnie jej entuzjastyczne podejście do nauki angielskiego oraz to, że chce posługiwać się nim na co dzień.

Jestem również wielbicielką baletu - aktywną i pasywną :)), prozy Terry’ego Pratchett’a oraz skoków do wody.

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo