×
≡ menu

Vira, lektorka rosyjskiego, polskiego dla obcokrajowców

Jestem absolwentką Filologii na dwóch Uniwersytetach ze specjalizacją Glottodydaktyka (nauczanie języków obcych). Obecnie jestem na studiach doktoranckich z zakresu literaturoznawstwa na Uniwersytecie imienia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Nauczanie języków obcych jest moją pasją. Język rosyjski jest moim językiem ojczystym i towarzyszy mi od dziecka, a filologię polską studiowałam na Ukrainie i w Polsce.

Mam 4-letnie doświadczenie w nauczaniu obu języków. Podczas swojej kariery zawodowej uczyłam osoby w różnych przedziałach wiekowych oraz statusie społecznym (licealiści, studenci, doktoranci, misjonarze, właściciele małych firm oraz pracownicy dużych korporacji). Do każdego ucznia staram się znaleźć indywidualne podejście w zależności od wieku i potrzeb (przygotowanie do egzaminu językowego, wyjazd za granicę na studia licencjackie lub doktoranckie, praca za granicą, komunikowanie się z zagranicznymi przyjaciółmi). Sama układam programy zajęć, nigdy nie korzystam tylko z jednego podręcznika, wykorzystuję mnóstwo materiałów autentycznych. Łatwo nawiązuję kontakty z osobami różnych narodowości, ponieważ sama jestem cudzoziemką w Polsce i rozumiem, czego potrzebuje użytkownik języka obcego.

Interesuję się muzyką. Gram na skrzypcach i pianinie. Interesuję się Orientem. Uwielbiam podróże i ekstremalną jazdę na rowerze! Moją dewizą jest to, że prawdziwy sukces jest możliwy zawsze, jeśli tylko jesteśmy gotowi włożyć w jego osiągnięcie wystarczająco dużo pracy! :)

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo