×
≡ menu

Angielski biznesowy

Doskonale wiemy, że Business English to nie tylko prezentacja raportu sprzedaży z ostatniego kwartału. Wiemy, że to również „small talk” z klientem, szefem, kolegą z pracy. Nie szufladkujemy Twoich lekcji w ramy jednego podręcznika. Łączymy różne materiały, w tym przede wszystkim autentyczne (filmiki, artykuły) po to, aby Twój język brzmiał naturalnie.

Nauczysz się na przykład co powiedzieć, aby zlecić omówienie pomysłów obniżenia kosztów swojemu teamowi: Let’s take a few minutes and brainstorm some ways that we can cut costs.

Często uczestniczysz w międzynarodowych „callach”? Nauczysz się, jak możesz poprosić, aby Ci nie przerywano podczas rozmowy... Please make sure I have no interruptions while I’m on the conference call.

Nauczysz się tego, co będzie Ci potrzebne. Zdobędziesz praktyczną wiedzę językową w tematach, z którymi spotykasz się lub będziesz spotykać się w codziennej pracy. Business English w Eltee to:

  • praktyczne zastosowanie nabytych umiejętności, aranżowanie realnych sytuacji biznesowych, tzw. "case studies"
  • indywidualne podejście uwzględniające specyfikę branży, charakter pracy, cel językowy
  • aktualne materiały autentyczne ze świata biznesu
  • rozwój wszystkich sprawności językowych niezbędnych w komunikacji biznesowej

Wszystkie kursy są projektowane indywidualnie. Przed rozpoczęciem kursu językowego odbywa się audyt językowy (sprawdzenie znajomości języka) oraz szczegółowa analiza potrzeb, dzięki czemu kursy uwzględniają potrzeby i cele uczestników.  
 

Każdy z niżej przedstawionych modułów może zostać zrealizowany jako element kompleksowego kursu biznesowego lub ogólnego.Angielski praktyczny w pracy


Na kursach „Angielski praktyczny w pracy” nabędziesz praktyczne umiejętności w posługiwaniu się angielskim w pracy w sytuacjach formalnych (rozmowy z współpracownikami, kierownikami, klientami, itp., pisanie e-maili, rozmowy telefoniczne, prezentacje), ale także nieformalnych (lunch z klientem, sytuacje po pracy, tzw. „small talk”, czyli swobodne, krótkie pogawędki przy kawie).

 
Jak wygląda przykładowy „small talk”?

Them: "Hi. My name is Josh. It's a pleasure to meet you."  
You: "Hi Josh. I'm glad to be here." 
Them: "Did you have any problems finding this place." 
You: "I didn't have any problems. I found directions on the internet so it was pretty easy to find. However, the traffic was not that great." 
Them: "Traffic is never good around here." 
You: "I agree. It would be great if there was a train or a subway line that went through here." 
Them: "That would be so great. I would definitely take the train if they had it." 
You: "Trains are great because you can read a book or get a little rest instead of having to fight the traffic." 
Them: "Very true. Well, let me begin by telling you about our company..."
(www.talkenglish.com)

Przykład podany wyżej ilustruje krótką, niezobowiązującą pogawędkę dwóch osób, które poznają się po raz pierwszy w sytuacji oficjalnej. Zanim przejdą do sedna, rozmawiają o tym, jak jedna z osób dotarła na miejsce...


E-mail English – kurs pisania e-maili przeznaczony jest dla osób, które na co dzień „mailują” w pracy lub zamierzają podjąć pracę, w której umiejętność ta jest niezbędna. Na kursie Eltee E-mail English:

  • nauczysz się pisać poprawne i efektywne e-maile po angielsku
  • nabędziesz praktyczną umiejętność efektywnej komunikacji poznając odpowiednią formę i styl pisania

Szereg praktycznych ćwiczeń i aranżowane sytuacje mailowe ułatwią Ci opanowanie tej przydatnej umiejętności. Polecamy realizację kursu w różnych formach w zależności od trybu pracy i Twoich możliwości organizacyjnych.Telephone English – kurs dla wszystkich chcących rozwinąć umiejętności prowadzenia skutecznych rozmów telefonicznych. Rozmowy telefoniczne posiadają ustalony schemat, jeśli więc zastanawiasz się jak prowadzić je w sposób profesjonalny, jakich zwrotów i w jakich sytuacjach powinieneś używać. Szereg praktycznych ćwiczeń i aranżowane sytuacje rozmów telefonicznych pozwolą opanować Ci tę umiejętność do perfekcji.Angielski nie tylko formalnie – w świecie biznesu, oprócz sytuacji formalnych, musimy niejednokrotnie poradzić sobie w nieformalnych sytuacjach biznesowych, jak na przykład podczas lunchu biznesowego z klientem czy krótkiej rozmowy towarzyskiej, tzw. „small talk” w windzie. Ten kurs uczy się odnajdywać się w takich sytuacjach, dzięki czemu chwile niezręcznej ciszy tuż przed ważnym spotkaniem odejdą w zapomnienie. Prezentacje – idealny kurs dla osób tworzących prezentacje biznesowe w języku angielskim. Nauczysz się jak skutecznie przygotować i przeprowadzać prezentacje. Praktyczne ćwiczenia i aranżowane prezentacje pozwolą Ci zyskać swobodę i płynność w prowadzeniu własnych prezentacji.Spotkania i negocjacje – kompleksowy kurs w zakresie spotkań biznesowych w środowisku międzynarodowym. Nauczysz się jak efektywnie prowadzić spotkania oraz w nich uczestniczyć.CV & Cover Letter – jak przygotować dokumenty aplikacyjne? Kurs również w formie kursu korespondencyjnego z lektorem przez e-mail.Interview Crash Course – intensywny kurs przygotowujący do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku.
 

Nasze kursy trwają cały rok! Możesz zapisać się w dowolnym momencie! Najlepszy czas, żeby zacząć jest TERAZ!

 

 

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo