×
≡ menu

Angielski konwersacje

Uczysz się angielskiego już kilka dobrych lat i nadal boisz się mówić? Chcesz zacząć mówić płynnie, poprawnie i swobodnie?My wiemy, co zrobić, aby wreszcie:

  • Przełamać barierę językową
  • Nauczyć się swobodnie rozmawiać na tematy, na które chętnie wyraziłbyś swoją opinię, a brakuje Ci odpowiednich wyrażeń bądź zwrotów

W Eltee nauczysz się poprawnej wymowy, czyli tego, co jest niezbędne w skutecznej komunikacji.

Nauczysz się, że „Whatcha gonna do” brzmi w wersji poprawnej „What are you going to do”, ale tak mówią native speakerzy.

Nauczysz się rozumieć i mówić ucinając sylaby, łącząc słowa, a nawet je pomijając... Wielu uczącym się sprawia trudność zrozumienie native speakerów właśnie dlatego, że oni ucinają sylaby w słowach, pomijają niektóre słowa, mieszają je, łączą, połykają...

“Whatcha gonna get when ya go-da-the store-danight wi-the wife ‘n kids?” 

Nauczysz się słów, stałych zwrotów, idiomów i phrasali. Nauczysz się mówić jak native speaker, ponieważ poznasz tajniki stosowania łączników konwersacyjnych.

So, Look, you see, I’m not like totally fluent in Russian, you know, but it’s kind of similar to Ukrainian. Well, I mean, they aren’t exactly the same, but they have kind of like similar grammatical structures...

Czy wiedziałeś, jak się po angielsku mówi o swojej żonie/mężu? „I like the colour of the car but I should ask my other half before I buy it”.

Jeśli ostatnio masz mnóstwo pracy (you are snowed under with work) i musisz zarywać noc (you have to pull an all-nighter), aby dokończyć projekt, a do tego Twoje dziecko budzi Cię w nocy (your kid keeps you awake all night), na pewno nie zmrużysz oka (you won’t sleep a wink) dzisiejszej nocy.

Zajęcia konwersacyjne w Eltee prowadzone przez doświadczonych lektorów będą dostosowane do Twojego poziomu, prowadzone w sposób realnie polepszający Twoją płynność i eliminujący błędy językowe. 


Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo