×
≡ menu

Angielski ogólny

Na zajęciach skutecznie nauczysz się przede wszystkim swobodnej komunikacji po angielsku w codziennych sytuacjach, nauczysz się mówić i rozumieć, bazując na autentycznych zwrotach i wyrażeniach języka codziennego.

Zapytasz pewno, jakich?

  • Czy nie starasz się czasem wyeliminować z diety jakiegoś składnika? „I’m trying to cut down on caffeine” - powiesz, jeśli zależy Ci na ograniczeniu spożycia kofeiny.
  • Gdy wskutek nadmiernego chodzenia po sklepach w przedświątecznej gorączce, Twoje stopy zatrą Cię do żywej skóry, powiesz: „The soles of my feet are raw from all that walking!”
  • Jeśli chcesz odpalić jakiś program komputerowy, musisz kliknąć w ikonkę... „Double click that yellow icon to launch it”
  • Czasem masz ochotę zaprosić kogoś do kina :) „Would you like to go see a movie together sometime?”
  • „Na mnie już pora”... powiesz, gdy musisz wyjść. „I should get going”
  • Mógłbyś przysiąc, że tutaj odłożyłeś coś, co właśnie Ci zginęło... to dziwne! „That’s weird. I could have sworn I put it here!”
  • Jeśli Twoje dziecko właśnie się potknęło i przewróciło, chcąc pocieszyć je, powiesz: „You’ll live”.Dzięki zajęciom z lektorami Eltee zapomnisz, co to jest bariera językowa! Zaczniesz mówić swobodnie i bez zahamowania. Tematyka, forma i sposób prowadzenia zajęć będą całkowicie dopasowane do Twoich potrzeb, celu nauki, a także Twojego stylu życia.

Lektorzy Eltee doskonale znają metody nauczania, dzięki czemu dostosują zajęcia i sposób pracy do Ciebie.

Nie musisz nam wierzyć na słowo. 

Każde zajęcia w Eltee przygotowane są specjalnie dla Ciebie. Masz jasność, czego się uczysz, dzięki rzeczowym, konkretnym i regularnym podsumowaniom widzisz swoje postępy, Twoja nauka ma jasny cel i przebieg. Czuwamy nad poszczególnymi etapami Twojej nauki, dlatego osiągasz zamierzone efekty i cele językowe.Prawie 40% naszych Klientów pochodzi z polecenia! Sprawdź opinie naszych Klientów!


Nasze kursy trwają cały rok! Zapisz się już teraz! Wypełnij formularz kontaktowy tutaj, oddzwonimy!

 

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo