×
≡ menu

Dla dzieci i młodzieży

“Edukacja nigdy więcej nie powinna być w głównej mierze przekazywaniem wiedzy, ale musi przyjąć nową formę, szukając uwolnienia dla ludzkich możliwości.”
Dr Maria Montessori

 

Eltee.pl - Języki i Podróże to nie tylko zajęcia indywidualne z dojazdem lektora do Twojego dziecka. To przede wszystkim przemyślany i konsekwentny plan nauki dostosowany do konkretnych potrzeb wymagającego ucznia, nad którym czuwa metodyk szkoły. 
 

Podczas zajęć Eltee KidsTwoje dziecko będzie aktywnie uczestniczyć w aktywnościach przygotowanych przez lektora, będzie tworzyć, działać i mówić. Dzięki temu:

  • trwale zapamięta zwroty i wyrażenia
  • będzie używać języka w realnych sytuacjach (np. podczas pobytu za granicą, w rozmowie z obcokrajowcem)
  • nabędzie prawidłowy akcent 
  • będzie używać stałych wyrażeń w języku obcym, które na co dzień wypowiada w języku polskim
  • będzie czynnie wykorzystywać angielski
  • nauczy się wartościowych rymowanek, piosenek i wierszyków
  • będzie czerpać przyjemność z odkrywania świata w języku angielskim, a poprzez gry, zabawy, zajęcia ruchowe i muzyczne dostosowane do potrzeb Twojego dziecka język będzie dla niego sposobem na odkrywanie nowego

 

Zajęcia. Rodzice mogą uczestniczyć w czasie zajęć. Zalecamy, aby zajęcia odbywały się regularnie przynajmniej 2x w tygodniu. Możliwość nauki w parach lub minigrupie w domu jednego z uczniów.

Materiały nauczania. Dostosowane są do Twojego dziecka. Korzystamy z materiałów audio-video, wykorzystujemy piosenki, wierszyki, rymowanki, autentyczne historyjki i bajki. Wprowadzamy dziecko w świat anglojęzyczny dzięki wykorzystaniu autentycznych źródeł, z jakich korzystają i jakimi bawią się ich rówieśnicy w Wielkiej Brytanii oraz USA.  Materiały stanowią bazę, są źródłem dalszych pomysłów na skuteczną i inspirującą realizację zajęć. Aranżowanie realnych sytuacji, wykonywanie prezentacji, korespondowanie z rówieśnikami z innych krajów, wykorzystanie obcojęzycznych stron internetowych w wyszukiwaniu - wszystko to ma na celu zapewnienie dziecku kontaktu z żywym językiem.

Stała współpraca z rodzicami. Dzięki temu, że nad każdym kursem każdego dziecka czuwa metodyk, możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach. W każdej chwili masz możliwość rozmowy zarówno z lektorem, jak i z metodykiem o Twoim dziecku, zapewniamy również stały dostęp do platformy online, gdzie możesz na bieżąco sprawdzać postępy w nauce Twojego dziecka.

 

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo