×
≡ menu

Ewa, lektorka języka angielskiego i polskiego dla obcokrajowców

"The way we communicate with others and ourselves ultimately creates the quality of our lives." 

Lubię słuchać ludzi. Interesują mnie przeróżne historie, których słucham jako lektor czy to na zajęciach z grupą czy też na spotkaniach indywidualnych. Jeśli udaje mi się kogoś zainspirować do osobistej zmiany przy okazji nauki języka jako głównego celu, to jest to coś, co daje mi największą osobistą satysfakcję.

Pracuję w zawodzie lektora już od kilkunastu lat ucząc głównie dorosłych i odkrywam, że nie ma jednej uniwersalnej metody nauki języka obcego – każdy słuchacz jest tak unikalny w swoich możliwościach, zainteresowaniach, sposobach pracy i pomysłach, że wyłącznie dokładne poznanie człowieka oraz jego potrzeb i zdolności pozwala zastosować odpowiednie środki i  osiągnąć widoczne rezultaty. 

Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych, języka ogólnego i biznesowego, często w firmach - zobacz dlaczego warto uczyć się angielskiego w eltee.pl. Cały czas zgłębiam temat budowania pewności siebie w mówieniu w języku obcym. Motywuję, zachęcam, lubię dawać każdemu czas i luz, żeby mógł się otworzyć i uczyć się w swoim tempie. W trakcie zajęć zadaję mnóstwo pytań, jestem dociekliwa i w taki sposób moi słuchacze mogą opowiadać o tym, co ich aktualnie interesuje. 

Inspiracje do działania i pracy często czerpię uczestnicząc w przeróżnych warsztatach, treningach rozwoju osobistego i szkoleniach.

Jestem magistrem filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. Od 2014 roku uczęszczam do trzyletniej szkoły Gestalt School of Counselling in Cracow – rozwiajnie swoich możliwości i umiejętności w dziedzinie psychologii jest obecnie moją prawdziwą pasją.

Uwielbiam kawę w każdej postaci o każdej porze dnia i nocy, lubię podróżować w egzotyczne miejsca, choć te najbardziej egzotyczne jeszcze na mnie czekają :)

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo