×
≡ menu

Włoski

Znając język włoski jesteś w stanie zrozumieć i docenić ten skarbiec ludzkiej ekspresji w unikalny sposób...

 • Po co uczyć się włoskiego?

  Italia posiada kulturę, krajobrazy, historie, muzykę, sztukę, literaturę, film, kuchnię, modę, design na tyle bogate, aby wypełnić całe życie do ich odkrywania.. Od czasów rzymskich, eksportowała to bogactwo do innych części Europy i świata.

  Znając język włoski jesteś w stanie zrozumieć i docenić ten skarbiec ludzkiej ekspresji w unikalny sposób.  Znajomość języka włoskiego pozwala zwiedzić przeszłość i teraźniejszość Włoch z najbardziej optymalnego punktu obserwacyjnego. Włochy to jedna z pięciu najlepszych ekonomii na świecie (mimo, ze dotknięta kryzysem, a może właśnie dlatego potrzebuje wszechstronnych umysłów z kraju historycznych przyjaciół) i wielu pracodawców poszukuje osób mówiących zarówno po włosku jak i angielsku.

  Znajomość języka włoskiego niepodważalnie zwiększa intensywność doświadczeń z podróży, oferując możliwość rozmawiania z tubylcami. Wspomnienia, które przywieziecie nie będą tylko tymi pomników historii, smaków wina i slońca, ale także ludzi.

  Standardowy język włoski (ten oficjalny i ten, którego uczą się obcokrajowcy w szkołach) pochodzi z Toskanii, ale jest oczywiście używany przez wszystkich, więc nie należy martwić się o nieznajomość dialektów, które, choć liczne i tworzące barwny folklor językowo-kulturowy, nie stanowią jednak problemu w porozumiewaniu się z mieszkańcami (z...małymi wyjątkami!) Motywacje do nauki bywają zawsze różne, ważne, aby nigdy ich nie zabrakło.  

  Wznieśmy wiec toast wybornym Chianti, Bolgheri czy Barolo, aby pogratulować sobie odwagi rozpoczęcia nowej przygody, kto wie, może przygody życia. 

  Zapraszamy do naszej szkoły, chcemy pomóc Wam zrealizować Wasze marzenia o poznaniu języka słonecznej Italii. 


 • Włoski z dojazdem do Ciebie

  "Tyle razy jesteś człowiekiem, ile znasz języków"

  Język włoski czeka na Ciebie, chce być częścią Twojego życia, odkrywania nowych horyzontów. Zaprasza, kusi, przyciąga, emocjonuje...Tak zrobił z nami. Teraz my zabieramy Ciebie w tę fascynującą podróż!

  Proponujemy:

  • lekcje indywidualne z dojazdem do Ciebie
  • lekcje przez Skype
  • kursy w firmach
  • pakiety zawierające konwersacje Skype z nauczycielami z Toskanii
  • wakacyjne indywidualne kursy Total Immersion
  • włoski po angielsku 

  "Jeżeli ktoś pragnie odkryć nowe lądy, musi pogodzić się z tym, ze przez bardzo długi czas będzie na morzu"

  My nie składamy obietnic, nie budujemy domków z kart, nie kolorujemy rzeczywistości. Nauka nowego języka to ekspedycja długa i żmudna, ale my chcemy wybrać się w tę podróż z Tobą, pomóc Ci odkrywać nowe lądy, być z Tobą w czasie przypływów i odpływów i pokazać Ci jak piękne może być to doświadczenie.

  Chcemy być przyjacielem w pięknej podróży poznawania nowego języka, związanego z nim kulturą, tradycją, krajem, ludźmi, dźwiękami, smakami, zapachami. Chcemy przekazać Ci nasze pasje, rozkochać Cię w języku Bel Paese i towarzyszyć Ci w zawijaniu do kolejnych portów na mapie znajomości języka włoskiego.

  Z każdą lekcją w Eltee dostaniesz bonus - kawałek słońca, tego ze słonecznej Italii!

  Vi auguriamo Buon Viaggio!!!

Zobacz nas na Facebooku       
 Fly High by Eltee.pl
VMD Script logo